בניית אתרים

על מה משפיע עיצוב אתרים?

עיצוב אתר אינטרנט הוא חלק אינטגראלי, מרכזי וחשוב ביותר בבניית אתרים. חזות האתר והאופן שבו עוצב משפיע מאוד על הרבה מאוד פרמטרים חשובים באתר שלך.

 

 

Web Design Sphereמיקום בגוגל – עיצוב האתר משפיע מאוד על מיקום האתר שלך במנועי החיפוש, ובעיקרם גוגל, בעת חיפוש ביטויי מפתח מרכזיים.
 נוכחות של גולשים – גולשים המחפשים מוצר או שירות מסוים ויגיעו לאתר שלך, לא יישארו בו הרבה זמן, ולא ינברו בו, אם לא ימצאו מיד מה שחיפשו ואם האתר לא ינעם להם לעין. כך למשל, צבעים לא תואמים, מידע חשוב וחיוני נסתר, עומס רב מדי בעיניים, צבעים לא נעימים ועוד עלולים להבריח את הגולשים מהאתר.
גולש ממוצע משקיע 9 שניות בחיפוש באתר אינטרנט, לכן לעיצוב חלק משמעותי במשיכתו להישאר ולא להמשיך לגלוש הלאה.
למצוא בקלות מה שהם מחפשים– מידע ליצירת קשר, שעות פתיחה, מוצרים קיימים, מבצעים, אופן רכישה וכן הלאה. הוא יניע אותם להפוך ללקוחות ו/או למסור פרטים שלהם. הוא יניע אותם להזמין ניוזלטר, לרכוש מוצר או לזכור את האתר שלכם כמשהו טוב ששווה לבקר בו בחיפוש הבא, או להמליץ עליו לחברים.
 יצירת רושם על לקוחות קיימים – אתר שמעוצב טוב גם ישפיע על לקוחות קיימים שייהנו לחזור ולקבל מכם שירות, לברר לגביכם מידע או לרכוש מכם מוצר.
 קידום רעיון – אם האג’נדה שלכם מובעת באתר ואתם רוצים לקדם אותה או את עצמכם ואת שמכם, אין כמו אתר שמעוצב טוב כדי לעשות את כל אלה.